Host Satışı Yapma

Merhaba sayın üyeler merak ettiğim bir şey var örneğin her firmanın bir alt yapısı var site olarak whmcs gibi ben yakın zamanda web tasarım ve site paketleri satan bir site kuracağım da şimdi orada küçük çaplı deneme host paketleri de vermek istiyorum 100-200 mb lik denemeleri açısından vs...

şimdi nasıl bir alt yapı kullanmam gerekli bildiğiniz ücretsiz ve kullanışlı bir script var mıdır basit olsa da sorun olmaz.

bir önemli diğer sorum da diyelim scripti buldum bir tane reseller almam veya sunucu kiralamam gerekecek. bunu scripte nasıl enterge ediyoruz örneğin müşteri geliyor satın ala basıyor ve ödeme ekranında işini hallediyor daha sonra onaylanınca cpanele giriyor vsvs...

Sorularımı detaylıca açıklarsınız gerçekten çok mutlu olurum arayıp bulamadığım bir cevaptı şimdiye kadar.

TriGGer

Yeni Üye
host satışı yapmanız için bir teklifde bulundum sizlere özel mesajlarınızı kontrol edin lütfen.

Bir başka düşüncem de bir site olsa 15-20 dakika örneğin bedava sınırsız host verse?
kullanılır mı acaba bu işi whmcs gibi değil de başka şekilde nasıl hallederim

Slaweally

Kaldırım Mühendisi
Yönetici
Site
www.whfrm.net
Bir başka düşüncem de bir site olsa 15-20 dakika örneğin bedava sınırsız host verse?
kullanılır mı acaba bu işi whmcs gibi değil de başka şekilde nasıl hallederim
WHM apilerini incelemeniz ve kendi sisteminizi yapmanız gerekecek zira whmcs belirttiğiniz işlem için pek uygun sayılmaz :)

Forum istatistikleri

Konular
318
Kullanıcılar
207
Son üye
odeaweb

Üye bul