Sarıhan Hosting Web Barındırma Hizmetleri

Kayıt
18 Eyl 2018
Mesajlar
12
Beğeniler
4
Puanları
0
#1
Sarıhan Hosting, 2018 yılında girişimine başlanmış bu zamana kadar gerek alt yapı çalışmaları gerek sistem optimizeleri ile zaman harcamış, Kayseri'de kurulmuş bir Hosting firmasıdır.

Hizmetlerimiz; Linux Limitli Web Hosting , Linux Limitsiz Web Hosting,Linux Limitsiz Reseller Hosting, Alan adı tescili, Wordpress tema satışı,Özel PHP kodlama script satışları, ile hizmete başlamıştır. başladığımız bu uzun yolda müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz; Müşterilerimiz için her gün kaliteli ve güvenilir bir hizmet verebilmek için çalışıyoruz.Hiçbir müşterimizi mağdur etmemek için 7/24 canlı destek vermekteyiz.Dilerseniz whatsapp üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz ve sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Misyonumuz; Müşteri odaklı çözümler ve insan kaynakları kolaylaştıran fikirler üreterek bilişim sektörünün gözde bir firması olmak.

Hedefimiz; Hedefimiz her müşterilerimize özel kaliteli hizmet verebilmek ve güven sahibi olabilmektir.Güven olduktan sonra her şey daha kolay olur.Müşterilerimiz için profesyonel barındırma paketleri hazırladık ve sizler için çok uygun fiyatlara satış yapmaktayız.Türkiye'de güvenilir kaliteli ve sorunsuz olabilmemiz için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz sizleri ve hiçbir zaman mağdur etmiyoruz.


Ödeme Yöntemlerimiz ; Bank Transfer ( EFT,HAVALE )

Ticaret Ünvanı: Sarıhan Hosting Web Barındırma Hizmetleri
Vergi Dairesi: Erciyes
Vergi Numarası: 7201549299

Whatsapp İletişim: 0545 668 2501 (Tıklayınız)
Webmail: info@sarihanhosting.com
Web Sitemiz: Ana Sayfa - Sarıhan Hosting Web Barındırma Hizmetleri