SPDNET Telekomünikasyon - www.spd.net.tr

SPDNet

Yeni Üye
Kayıt
21 Eyl 2018
Mesajlar
3
Beğeniler
4
Puanları
0
#1
Temellerinin atıldığı 2014 yılından bu yana birçok kurumsal ve bireysel müşteriye akılcı çözümler sunan SPDNET, en son teknolojiye sahip teknik altyapısıyla Manisa’dan tüm dünyaya hizmet sunmaktadır.

Sunduğumuz hizmetler:

Linux ve Windows Hosting, Reseller, Cloud VDS, Kiralık Sunucu, Sunucu Barındırma, Sanal Veri Merkezi ve Veri Merkezi Altyapısı başta olmak üzere; Disaster Recovery, CDN, SSL, Yedekleme, Yük Dengeleme ve Firewall hizmetlerini cazip fiyat ve uygun ödeme koşullarıyla tüm müşterilerimizin kullanımına sunmuş durumdayız.

Neden bizimle çalışmalısınız?

Müşterilerimize sunduğumuz 7 gün 24 saat kesintisiz müşteri desteği sayesinde oluşabilecek tüm sorunlara anında müdahale ediyoruz.

Teknolojiyi sürekli olarak takip ederek donanım ve yazılım tarafında güncelliğimizi koruyarak yenilikçi bir yaklaşımı benimsiyor, sağladığımız hizmetlerin sürekli iyileştirilmesi ve geliştirilmesini hedefliyoruz.

İstihdam ettiğimiz uzman personelin sürekli eğitim programlarıyla bilgi birikimini daha üst seviyeye taşıyarak, dolaylı yoldan müşteri memnuniyetini de pekiştirmiş oluyoruz.

AR-GE ve inovasyon çalışmalarıyla her geçen kusursuz bir hale gelen kesintisiz network ağımızla Türkiye’nin en seçkin hosting firmaları arasındayız.

Teknik altyapı:

Müşterilerimize hizmet sunduğumuz altyapının tüm donanımları firmamıza aittir. Yurtiçi internet erişimi Türk Telekom ve Superonline üzerinden her biri 2X10 Gbit olmak üzere 5 noktadan yedekli bir şekilde sağlanır.

Juniper SRX Serisi Firewall ve IPS donanımlarıyla network güvenliğini üst seviyeye taşırken, DDos ve Botnet başta olmak üzere çeşitli saldırı yöntemlerine karşı özel koruma çözümleri de üretebiliyoruz.

N+1 yedekli UPS ve N+1 yedekli jeneratör sistemleriyle elektrik kesintilerinden etkilenmediğimiz gibi, uzun süreli elektrik kesintileri ihtimaline karşı Aksa marka jeneratörlerle enerji ihtiyacını kesintisiz karşılıyoruz.

Uzman çalışan kadromuz network grafiklerini sürekli olarak takip ederek muhtemel bir soruna anından müdahaleyi gerçekleştirmektedir. http://www.spd.net.tr/panel/veri-mer...lt-yapisi.html adresini ziyaret ederek network grafiğini sizler de anlık olarak izleyebilirsiniz.

Kurumsal bilgiler:

Firma Adı: SPDNET Telekomünikasyon Hizmetleri Bilgi Teknolojileri Taahhüt San. ve Tic. A.Ş.

Adres: 75.Yıl Mahallesi 5301 Sokak No:24/A Yunusemre / MANİSA

Tel: 0850 840 97 73

Mesir V.D. No:7810523765 Tic Sicil No: 15542

Mersis No: 0781052376500015